ארכיטקטוב – קורסים והדרכות

נעים מאוד, שמי יובל קהאן, אדריכל והבעלים של מרכז ההדרכה - ארכיטקטוב - הנציגות הרשמית של Autodesk בישראל. עבורי, ארכיטקטוב משלבת את שתי התשוקות בחיי, הראשונה - אדריכלות, והשנייה - הדרכה. ובשניהם, בכדי להיות מצוין, צריך ללמוד כל הזמן ולהתאים את עצמך לסביבה המשתנה, הידע החדש שמתווסף באופן תמידי מקדם אותך במקצועיות, במתן השירות ובשליטה בסביבת העבודה שלך.

לכן, לי חשוב, להתאים את הקורס והכלים המדויקים עבורך, כך שבסיומו, הרמה של ההבנה והכישורים שלך, יאפשרו לך לעבוד במקצועיות הרבה ביותר עם שאר הגורמים ואנשי המקצוע שעובדים איתך.

מרכז ההדרכה ארכיטקטוב נוסד בשנת 2011 וכיום הינו מרכז ההדרכה מורשה אוטודסק ארה"ב autodesk authorized training center הגדול והמקצועי ביותר בישראל ללימוד תוכנות שרטוט והדמיה. מידי שנה מוכשרים במרכז ההדרכה יותר מ-400 לקוחות בתחומי עיסוק שונים, החל מהלקוח ה"קטן" ועד לחברות הגדולות והמובילות במשק הישראלי של עולם התכנון והבניה על כל תחומיה.

היתרונות של ארכיטקטוב

ארכיטקטוב מוביל תמיד בחדשנות, אנו מספקים הדרכות על התוכנות המובילות ביותר במשרדי התכנון מידי שנה, דואגים לעקוב מקרוב אחר התפתחויות ולהיות מעודכנים עם מה שהכי חשוב בעבודה השוטפת במשרדי התכנון. אנו מציעים לימודים פרונטאליים עם כיתת לימוד מאובזרת, סביבת לימודים שקטה ונעימה וצוות מדריכים מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בישראל, הדואג שכל אחד יקבל את הכלים החשובים ביותר להתמודדות עם התוכנות בעולם האמיתי.

אנו מעניקים שירות מקצועי ללא עלות עבור ייעוץ והכוונה. בתיאום מראש ניתן להגיע ולהתרשם מהמקום, מתכני הלימוד ומרמת ההדרכה במגוון הקורסים ולהכיר גם מקרוב את המדריכים. ההתמחות שלנו להתאים את התוכנה ללקוח, אנו נספק לכם הסבר מקיף על תכני הלימוד של הקורסים, ונתאים עבורכם בדיוק את הקורס והמוצרים הנלווים אותם אתם צריכים לעסק שלכם.

ארכיטקטוב הינו מרכז הדרכה מורשה אוטודסק העולמית, בסיום כל קורס מקבלים משתתפי הקורס תעודה רשמית בינלאומית של AUTODESK USA. ותעודה של מרכז ההדרכה.

הקורסים שאנו מציעים במרכז ההדרכה ארכיטקטוב:

קורס אוטוקאד דו מימד AUTOCAD פרונטאלי - קורס אוטוקאד דו מימד מקיף והאיכותי ביותר בישראל. הקורס בנוי מ-10 מפגשים, כל מפגש 3.5 שעות מלאות ומשלב בצורה מקיפה הדרכה בכיתה + תרגילים מובנים ותרגילי בית + סיכומי שיעורים מפורטים + 35 סרטוני הדרכה מקיפים ואיכותיים הנשארים אתכם לתקופה של 9 חודשים.
הקורס מותאם לקהל מגוון של מתכננים / מהנדסים / בעלי מקצוע בתחום הבניה / יועצים / מנהלי פרויקטים / סטודנטים בתחומים מגוונים וגם לאלו שרק רוצים ללמוד שרטוט מקצועי עם תוכנת השרטוט הטובה בעולם.
אנו נוביל אתכם החל מהצעד הראשון ועד שליטה מלאה בכל הממשק של התוכנה, נתאים לכם את שיטות העבודה לתחום העיסוק שלכם ולא נוותר עד שתדעו לעבוד עם התוכנה במקצועיות.
במסגרת הקורס כל משתתף מקבל סט כלים איכותי להצליח עם התוכנה לתחום עיסוקו בדרך הטובה, היעילה והמתקדמת ביותר עם תבניות איכותיות שיותאמו לכל אחד ברמה האישית תוך כדי הקורס.

>> קישור לעמוד הקורס
________________________________

קורס רוויט לאדריכלים ומעצבים REVIT ARCHITECTURE פרונטאלי - תוכנת רוויט כיום היא זו שמובילה את עולם התכנון והכניסה למודעות את נושא ה-BIM. זה הזמן לעבור לתוכנת המידול הטובה ביותר לתכנון אדריכלי / הנדסי / ומערכות המרכיבות את המבנה עד רמת הפיתוח של הטופוגרפיה, תשתיות והפרטים הקטנים ביותר להעמדת המבנה בשטח.
כל משרדי התכנון המובילים בישראל הציבו רף גבוה ועכשיו כולם משרדי תכנון קטנים וגדולים נדרשים להדביק פערים בכדי לא להישאר מאחור.
מרכז הדרכה ארכיטקטוב מציע קורס רוויט המועבר על ידי מדריכים מקצועיים בכירים בישראל השולטים בתוכנה ברמה הגבוהה ביותר כל המדריכים הוכשרו מטעם אוטודסק ארה"ב עברו מבחנים ותמיד מעודכנים בכל מה שחדש בתוכנה ומה שדרוש במשרדי התכנון.
קורס רוויט שאנו מציעים בנוי במתכונת של 16 מפגשים, 4 שעות כל מפגש. במסגרת הקורס כל משתתף לומד ומתרגל עם עמדת מחשב בגרסה העדכנית של התוכנה, אנו משלבים סט של תרגילים מובנים לכל שיעור, תרגילי בית שמובילים אתכם משלב הראשוני עד לשלב מודל מוגמר, סיכומי שיעורים וסרטוני הדרכה של כל השיעורים שיעמדו לרשותכם לתקופה של חצי שנה.

>> קישור לעמוד הקורס

________________________________

קורס רוויט קונסטרוקציה REVIT CONSTRUCTION פרונטאלי - מדובר פה במהפכה של ממש. משרדי הנדסה גדולים וקטנים כאחד נוהרים קדימה עם הקידמה והיכולות של המדהימות של תוכנת רוויט בהיבט הקונסטרוקטיבי. אנו מציעים קורס יחודי ובלעדי בארץ ללימוד כל יכולות המידול הקונסטרוקטיבי בתלת מימד תוך הישענות על מודל אדריכלי שנעשה כולו בתוכנת רוויט.
קורס רוויט קונסטרוקציה שאנו מציעים הינו הייחודי והיחידי בישראל המכין אתכם עד רמת ידע ושליטה בתוכנה להוצאת תכניות עבודה כפי שנדרש במשרדי תכנון הנדסי. מדובר על הדרכה ממקור ראשון של מהנדס בכיר והבעלים של חברת סופיסטיק שהינה חברה מובילה בתחום פיתוח מוצרים לקונסטרוקציה בתוך תוכנת הרוויט לחישוב ותכנון אלמנטים סופיים לתחום הבניה מרמת המודל האדריכלי ועד לרמת פרוייקטים מורכבים הנדסית.
הקורס שאנו מציעים מורכב מ-14 מפגשים בני 3 שעות כל מפגש ויכללו סיכומי שיעור מפורטים. כל משתתף יקבל תבנית עבודה ייחודית שהותאמה למשרדי התכנון ועליה ימשיך למדל.

קישור לעמוד הקורס: https://architectov.co.il/revit-structure/
________________________________

קורס רוויט מערכות REVIT MEP אונליין - זה הקורס החם ביותר היום בעולם ה-BIM מידול כל מערכות הבנין בתלת ממד במתודולוגיית ה-BIM. הקורס מיועד לכל מי שעובד ומתכנן את מערכות הליבה של הבנין כגון: מיזוג אויר / חשמל / אינסטלציה. רוב הפרויקטים המורכבים היום כבר ממודלים בתוכנת רוויט במשרדי האדריכלים והיועצים מחוייבים להיכנס לעולם מידול המערכות ברוויט בכדי לתת מענה מושלם לתכנון הפרויקט. בקורס לומדים למדל משלב ראשון ללא ידע מקדים בתוכנה את כל מערכות המבנה כולל תיאומי מערכות וספורפוזיציה, מתן פתרונות תכנוניים, הנפקת דוחות, כתבי כמויות הפקת תוכניות לביצוע עם כל המפרטים הנדרשים.
הקורס בנוי במתכונת של 16 מפגשים אונליין של 3 שעות לכל מפגש וכולל הקלטות מלאות של כל המפגשים כולל מערכי שיעור מסודרים וקבצי תרגול לכל שלב.

>> קישור לעמוד הקורס

________________________________

קורס אוטוקאד אונליין – לימוד עצמי (כללי + חשמל). כל מי שלא יכול להגיע ללימודים אצלנו אנו מציעים פלטפורמה ייחודית ללימוד עצמי עם סרטוני וידאו ותמיכה מלאה לכל התהליך. יצרנו עבורכם קורס אוטוקאד לימוד עצמי אונליין הכולל 180 סרטוני הדרכה יותר מ-60 שעות הקלטה שלה אחר שלב להצלחה.
הקורס כולל סיכומי שיעורים מפורטים כתובים + קבצי תרגול לכל שלב + תמיכה מלאה ללא מגבלה בקבוצת ווצאפ ייחודית.
הקורס מותאם לכל מי שרוצה ללמוד אוטוקאד בכל הרמות ומותאם גם קורס לימוד עצמי עבור קהל החשמלאים.

>> קישור לעמוד הקורס אוטוקאד כללי
>> קישור לעמוד הקורס אוטוקאד חשמלאים

________________________________

מכווינים ומייעצים לכם

צוות ארכיטקטוב ישמח תמיד להעניק שרות ללא עלות עבור ייעוץ והכוונה. כיתת הלימוד שלנו פתוחה בכל ימות השבוע ותמיד ניתן להגיע ולהתרשם מהמקום, מתכני הלימוד ומרמת ההדרכה במגוון הקורסים. אנו דואגים תמיד להתאים את התוכנה ללקוח, מספקים הסבר מקיף על תכני הקורס ומה ומציעים ללקוחות אפשרות בחירה של קורסים בכל ימות השבוע בשעות בוקר, ערב ושישי החל משעות הבוקר ועד שעות הערב המאוחרות.

השמה - ארכיטקטוב פועל ברשיון לשכה פרטית מורשית לתיווך עבודה
באתר שלנו עשרות משרות פנויות בתחומים שונים הרלוונטיים לקהל שלנו, אנו עושים את מרב המאמצים לקלוט את הקהל שלנו במשרדי התכנון המובילים בישראל

>> קישור לעמוד השמה

אנחנו על המפה - מרכז ההדרכה ארכיטקטוב ממוקם בלב תל אביב ברחוב תוצרת הארץ 3 – בית קליפורניה, מרחק של 5 דקות הליכה מתחנת רכבת השלום עזריאלי. עשרות קווי אוטובוס נגישים מכל הארץ בתחנות וגם הקו האדום של הרכבת הקלה במרחק הליכה.

שעות וימי הפעילות:
אנו פתוחים בימים א' עד ה' בין השעות 9:00 ועד 21:00 בימי ו' מהשעה 8:30 – 13:30
שעות קבלת קהל ומשרד לייעוץ והכוונה בתיאום מראש בימים א'-ה' ובשעות 9:00 – 18:00

מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים

איפה אנחנו יושבים?

שעות פעילות:

יום ראשון:
09:00
21:00
יום שני:
08:30
21:00
יום שלישי:
08:30
21:00
יום רביעי:
09:00
21:00
יום חמישי:
09:00
21:00
יום שישי:
08:30
13:30
מוצ"ש:
סגור

תחומי השירות שלנו:

קורסים, מכללות ולימודים

מידע נוסף:

נגישות החנות:תחבורה ציבורית במקום, כניסה נגישה, שירותים אונליין, שירותים נגישים
רמות המחיר של המוצרים בחנות:זול
איך ניתן לשלם:כרטיס אשראי, העברה בנקאית, צ'יקים
שלחו בווטסאפ
העבירו במייל
שתפו בטוויטר
שתפו בפייסבוק
תריצו בטלגרם
Translate »