רפאל גבע – בדק בית

אחת הבעיות הגדולות בעת כניסה לבית חדש או לכניסה לדירה לאחר שיפוץ של קבלן, הוא נושא בדק בית. כלומר, בדיקה של איש מקצוע חיצוני שידע לבקר את העבודה של הקבלן ולאתר את הבעיות והתקלות שהקבלן השאיר אחריו.
ע"פ נתונים של הטכניון 100% מהדירות בישראל עם ליקויי בנייה. למרבה הצער, זה בלתי נמנע ולכן חשוב ונחוץ להיעזר באיש מקצוע מיומן ומנוסה שידע לזהות את אותם חוסרים וליקויים ע"מ לתקנם בהקדם.

נעים מאוד, רפאל גבע, בעל ניסיון וידע רב בבדיקת מבנים, מתמחה בתקנות ובתקנים הישראלים בתחום הבנייה. מוכשר ומוסמך לבדיקת מבנים וכתיבת חוות דעת מומחה, מטעם "איגוד המהנדסים" הנדסאי בניין רשוי ותרמוגרף בעל הסמכה. מתעדכן באופן שותף בשינויים, בעדכונים ובתיקונים בתחום הבניה.
בעברו, מנהל פרויקטים ומפקח בניה בכיר באגף הבינוי ב"טכניון" ובתפקיד זהה בבנק דיסקונט. מנהל עבודה בבניית בנייני מגורים ועוד.

היתרונות בהזמנת בדק בית ע"י איש מקצוע מהשורה הראשונה

  • ונשמרתם מאוד לנפשותיכם - בכל שנה ישנם עשרות מקרים של ליקויי בנייה חמורים ברמה מסכנת חיים. כבר שמענו מקרים על מרפסות שקרסו או על עמודים תומכים שלא נבנו כהלכה וממש מסכנים חיים. בדק בית מקצועי יזהה את אותם ליקויים חמורים ויכול לסייע בהצלת חיי אדם ממש.
  • חיסכון בכסף - גם במקרים של ליקויי בנייה שאינם מסכנים חיים, עדיין מדובר בהוצאה שיכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים ואף לעיתים מאות אלפי שקלים, שאלו נופלות על בעל הנכס. ככל ומאתרים את התקלות בסמוך לסיום הבנייה, כך הקבלן לא יוכל להתנער מאחריות ויאלץ לשאת בתוצאות ולתקן את אותם ליקויים.
  • חיסכון בזמן - איש מקצוע המומחה בבדק בית, יעשה עבורכם גם את כל ההתנהלות השוטפת אל מול הקבלן, שיחות, צעקות, וויכוחים ויילחם עבורכם ע"מ שהקבלן יתקן את כל אותם הליקויים בטרם תיכנסו לדירה החדשה.

למה דווקא רפאל גבע - בדק בית

בעסקה היקרה והחשובה בחייכם, אני מבטיח להעניק לכם שקט נפשי, וודאות וביטחון!

אני מודע לנטל ההוצאות הכבד של הליך ובנייה ובכלל, ודווקא בגלל כל ההוצאות הגדולות הכרוחות ברכישה זו, זה המקום לא לחסוך בבדק בית, אלא לוודא ב-100% כי התוצר והבנייה של הקבלן הינם מתבצעות כנדרש ללא פשרות כדי שיחסכו לכם עשרות אלפי שקלים ויותר בהמשך.

אני והצוות שלי עושים שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם, ובעזרת ידע וניסיון שצברנו עם השנים אנו נדע ךזהות את כל אותם הליקויים ע"מ שתוכלו להיכנס סופסוף לבית שלכם מתוך מקום בטוח ומתוך מקום של שקט נפשי כי הדברים נעשו כהלכה בעסקת חייכם.

אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר עוד היום לקבלת פרטים מלאים והצעת מחיר מותאמת אישית בדיוק עבורכם :)

איפה אנחנו יושבים?

שעות פעילות:

יום ראשון:
08:00
18:00
יום שני:
08:00
18:00
יום שלישי:
08:00
18:00
יום רביעי:
08:00
18:00
יום חמישי:
08:00
18:00
יום שישי:
09:00
12:00
מוצ"ש:
סגור

תחומי השירות שלנו:

בדק בית

מידע נוסף:

נגישות החנות:שירותים אונליין, חניה חינם, תחבורה ציבורית במקום
רמות המחיר של המוצרים בחנות:סטנדרט
איך ניתן לשלם:כרטיס אשראי, ביט, העברה בנקאית, מזומן, פייבוקס, צ'יקים
שלחו בווטסאפ
העבירו במייל
שתפו בטוויטר
שתפו בפייסבוק
תריצו בטלגרם
Translate »

נֵצַח יִשְׂרָאֵל לֹא יְשַׁקֵּר

כתיבת ספר תורה לעילוי נשמת הנרצחים

בדמעות ובלב שבור אנו מתחילים בכתיבת ספר תורה לעילוי נשמת נרצחי טבח שמחת תורה תשפ"ד

לזכרם של כל אותם נרצחים, שמקומם איתנו בלב כל הזמן. למען נזכור ולא נשכח. למען נעלה את נשמתם הכי גבוה תחת כיסא הכבוד.