מעיין כהן - רפואה תודעתית

מעיין כהן – רפואה תודעתית

צרו קשר

השאירו פרטים

נעים להכיר מעיין כהן – רפואה תודעתית

כל אחד מאיתנו קיבל מתנה מריבונו של עולם ביום היוולדו. וזוהי התודעה שלנו.
כוחה הגדול והעוצמתי של התודעה אינו מובן כראוי, ולמרות שכולנו משתמשים בה, איננו עושים זאת בצורה מוכוונת, וכך דברים בחיינו מושפעים בצורה שאינה רצויה לנו.

למחשבות והרגשות שלנו, יש כוח השפעה עצום על כל מובן בחיינו.
הזוגיות שלנו, ההורות שלנו, כמות הכסף שאנחנו מרוויחים, והיחסים שלנו עם הקרובים אלינו וכן, גם הבריאות שלנו.

הרפואה התודעתית חושפת את החיבור העמוק והקשר הישיר בין התודעה שלנו למצב הבריאות הגופנית והנפשית שלנו.

הגוף שלנו הוא כלי בידי התודעה שלנו, לעשות את השליחות של הנשמה שלנו.
ולכן, המשלח, שנותן כוח לשליח לעשות את שליחותו, בהכרח יצר את גופנו מושלם, גוף שיודע כיצד לרפא ולאזן את עצמו מכל חולי ומחלה,
אך היחידים שעומדים בדרכו לריפוי הוא אנחנו, ע"י הפעלת התודעה בצורה לא נכונה.

על ידי שילוב של כלים מהתורה ומהמקורות, תורת הסוד, החסידות, ורבנים שעסקו באמונה וביטחון,
וכן שילוב של כלים ממנטורים גדולים בעולם.
ובינהם בוב פרוקטור, שהינו מנטור מס' 1 בעולם להתפתחות אישית,
יחד עם שילוב של מחקרים וכלים מהרפואה והמדע,
נלמד כיצד לאמן את התודעה שלנו ולהשתמש בכוחה העצום על מנת להשפיע על גופנו לרפא את עצמו, לאזן את המדדים ואפילו להגיע להורדת תרופות מבוקרת ונכונה.

טיפול באמצעות רפואה תודעתית חושפת את החיבור העמוק שבין התודעה לבריאות הגופנית והנפשית. על ידי שילוב של שיטות מדעיות, כלים לאימון התודעה ומודעות לאמונות הפנימיות, אנו נלמד לשנות את אופן החשיבה, ונביא לידי השפעה ישירה על חיוניות ותפקוד הגוף ועל התחושה הכללית של הבריאות שלנו.

מעיין כהן - טיפול באמצעות רפואה תודעתית

שמי מעיין כהן, בת 37, אמא לחמישה ילדים מתוקים.
בעלת הקליניקה לרפואה תודעתית, מזה 8 שנים מלווה תודעתית לאיזון וריפוי הגוף, ו- 13 שנים רוקחת ויועצת תרופתית בעלת תואר שני מחקרי בחקר הסרטן (MSc), ומאמנת אישית מוסמכת.

כשהייתי בגיל 14 בן דודי חלה בסרטן (שמאז ברוך ה', הוא כבר הבריא) ומאז גמלה בליבי ההחלטה שאני אמציא את התרופה לסרטן, ועולם הרפואה והרוקחות בפרט מאוד משך אותי.
למדתי רוקחות בהנאה רבה, וכשיצאתי לעבוד כרוקחת בבית המרקחת, שמחה אדירה הציפה אותי. מצאתי את ייעודי. התאהבתי בלעזור לאנשים, לדבר איתם, להרפות את ליבם, ולתת להם ייעוץ תרופתי.

החלום להמציא תרופה לסרטן עוד קונן בליבי, ולכן המשכתי לתואר שני מחקרי בחקר הסרטן במכון וייצמן. שם הבנתי סופית שזה לא הייעוד שלי, ושאני חייבת לנשמה שלי לדבר עם אנשים ולא עם תאים...
במהלך לימודי התואר השני הרגשתי חסר עצום בתוכי, שהיום אני מבינה שזה הופיע כי לא הייתי במקום שהנשמה שלי רצתה להיות, ומשם התחלתי לחקור על עצמי. התחלתי ללמוד לימודי תודעה יהודית, והניצוץ בתוכי נדלק שוב.

חזרתי לבית המרקחת לאחר התואר השני, והתחלתי ממש לתת ייעוץ תרופתי יחד עם כלים תודעתיים ליישום מיידי שעזרו ללקוחות שלי בבית המרקחת בצורה בלתי רגילה. הלקוחות היו חוזרים אליי בהכרת תודה ענקית על הייעוץ שנתתי להם ועל הזמן שהקדשתי להם ולימדתי אותם על עצמם ועל הכוחות שהם גילו בעצמם, שממש ראו ניסים בחייהם הפרטיים ובגופם.

אחרי תקופה, הגעתי ללמוד לימודי תודעה גבוהה והתפתחות אישית אצל המנטור מס' 1 בעולם - בוב פרוקטור. (מהסרט "הסוד") דרך המנטור שלו בארץ - שמעון קסלסי. עם בוב למדתי בצורה בהירה ופשוטה איך התודעה עובדת ולמה כל מה שליבנו חפץ בו באמת, אנחנו יכולים להגשים.
לאחר מכן, המשכתי ללמוד בבית הספר "כח התודעה" של אליהו שירי, שם כל מה שלמדתי התחבר לי למקורות היהודיים ולתורה, והבנתי שזו השליחות האמיתית שלי.
לגלות לאנשים, את הכוחות שטמונים בתוכם, בגופם, בדנ"א הרוחני שלהם, ולהראות להם שהם יכולים להירפא מכל מצב רפואי כזה או אחר. זה אפשרי. ויש אנשים שעשו זאת. הם לא צריכים לחדש שום דבר. רק לגלות איך להשתמש בתודעה שלהם בצורה נכונה, כך שהגוף יתחיל ליישר קו ל"אני" החדש, הבריא, החזק שהם יוצרים עם התודעה שלהם.

לאחר שלוש שנים שבהם הגשמתי כמה וכמה חלומות, כמו ריפוי העיניים של אריאל הבן שלי, לפתוח את העסק שלי של ייעוץ תרופתי ולאחריו ליווי תודעתי, מעבר לבית גדול ומרווח יותר למשפחתי, ויחסים נפלאים עם ילדיי, ויש עוד מטרות בדרך,
היום אני מלווה אנשים בליווי צמוד בתוך תהליך, מגלה להם איך התודעה שלהם פועלת, למה הם מקבלים את התוצאות שהם מקבלים כרגע, ואיך הם משנים את התוצאות האלה, למה שהם באמת רוצים, בריאות איתנה, ולחיות בחופש נפשי אמיתי.
ולמעשה, אני חושפת בפניהם את שיטת "חשיבה מבריאה" שפיתחתי, שמלמדת אותם כלים ליישום מיידי, שיביאו לאיזון ואפילו לריפוי הגוף שלהם.

השירותים שלי

בקליניקה לרפואה תודעתית אני עוזרת לאנשים להחזיר את הכוח לידיים שלהם, לרפא את גופם מכל מחלה שהיא, לאזן את בדיקות הדם ואפילו להוריד תרופות בצורה מבוקרת ונכונה, וכך לקבל חזרה את תחושת החופש והשמחה שהבריאות שלנו מעניקה לנו.
אנחנו עושים זאת באמצעות השיטה "חשיבה מבריאה" שחושפת בפניכם איך להשתמש בכוח התודעה שלכם כך שתבריאו את גופכם ותאזנו את כל המדדים הרפואיים שלכם.
השירות בקליניקה לרופאה תודעתית, ניתן הן בליווי אישי תודעתי ותרופתי ע"י הרוקחת והיועצת התרופתית מגיסטר מעיין כהן, והן בסדנאות קבוצתיות המלמדות את שיטת "חשיבה מבריאה".
הפגישות נעשות בזום, או בקליניקה באבן שמואל לפי הנוחות ובקשת הלקוחה.

פרטים נוספים על מעיין כהן – רפואה תודעתית

אייקון חרדי

התאמה לציבור החרדי

אייקון שעון

שעות פתיחה גמישות

יום ראשון:
15:00
09:00
יום שני:
15:00
09:00
יום שלישי:
15:00
09:00
יום רביעי:
15:00
09:00
יום חמישי:
15:00
09:00
יום שישי:
סגור
מוצ"ש:
סגור
אייקון בחירה

מגוון אפשרויות לבחירה

תחומי השירות: בריאות ורפואה, אימון אישי
נגישות: חניה חינם, חניית נכים, שירותים אונליין, שירותים נגישים
רמת המחירים: סטנדרט
תשלום: ביט, העברה בנקאית, כרטיס אשראי, מזומן, פייבוקס

צרו קשר כעת עם מעיין כהן – רפואה תודעתית

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים

שלחו בווטסאפ
העבירו במייל
שתפו בטוויטר
שתפו בפייסבוק
תריצו בטלגרם
Translate »