קארן מן - שיווק פרויקטים למגורים

קארן מן בע״מ | פרויקטים למגורים

צרו קשר כעת

או השאירו פרטים

קארן מן בע״מ | פרויקטים למגורים

קארן מן היא שם דבר בתחום שיווק הנדל"ן בישראל. עם ניסיון עשיר של יותר מ-25 שנים בתחום השיווק, היא צברה ידע רב והבנה מעמיקה של התנהגות צרכנית, מה שהופך אותה לשותפה אסטרטגית מבוקשת עבור יזמים וקבלנים רבים.

הובלת קמפיינים מוצלחים עבור חברות מובילות: לאורך השנים הובילה קארן מן קמפיינים שיווקיים עתירי משאבים עבור כמה מהחברות הגדולות והמובילות במשק. ניסיונה העשיר מאפשר לה לפתח אסטרטגיות שיווק ייחודיות ויצירתיות המותאמות לכל פרויקט, תוך התמקדות בקהל היעד ובמטרות הספציפיות של הלקוח.

מאות דירות נמכרו בהצלחה: בשנים האחרונות שיווקה חברת קארן מן מאות דירות חדשות בפרויקטים למגורים בכל רחבי הארץ. ההצלחה המרשימה הזו נובעת משילוב של אנליזה מקצועית מעמיקה, שימוש בכלי מכירה אפקטיביים וצוות מיומן של אנשי מכירות.

משרד מכירות לכל דבר ועניין: חברת קארן מן מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים מלאה, הכוללת ניהול תהליך המכירה מההתחלה ועד הסוף. צוות המכירות המקצועי של החברה זמין עבור הרוכשים בכל עת, ומעניק להם יחס אישי וחם לכל אורך הדרך.

יתרון משמעותי: בקיאות בשוק הנדל"ן: הבקיאות המעמיקה של קארן מן בשוק הנדל"ן הישראלי וההיכרות שלה עם האתגרים העומדים בפני יזמים וקבלנים, מאפשרים לה להציע פתרונות שיווק יעילים ומותאמים אישית.

שירות צמוד ויחס אישי: השירות הצמוד והיחס האישי שמעניקה חברת קארן מן לרוכשי הדירות, גם לאחר הרכישה, הם סימן ההיכר שלה. החברה רואה חשיבות רבה ביצירת אמון עם לקוחותיה, ובתוך כך בהגשמת חלומותיהם וסיפוק מענה מיטבי לצרכיהם הייחודיים.

בחירת חברת קארן מן לשיווק פרויקט נדל"ן היא החלטה נכונה שתבטיח לכם הצלחה. ניסיונה הרב, המקצועיות שלה והיחס האישי שהיא מעניקה הופכים אותה לשותפה אידיאלית לכל יזם או קבלן המעוניין למכור את נכסיו בצורה יעילה ורווחית.

פרטים נוספים על קארן מן בע״מ | פרויקטים למגורים

אייקון חרדי

התאמה לציבור החרדי

אייקון שעון

שעות פתיחה גמישות

יום ראשון:
18:00
09:00
יום שני:
18:00
09:00
יום שלישי:
18:00
09:00
יום רביעי:
18:00
09:00
יום חמישי:
18:00
09:00
יום שישי:
סגור
מוצ"ש:
סגור
אייקון בחירה

מגוון אפשרויות לבחירה

תחומי השירות: שיווק ופרסום, מכירות, ניהול פרויקטים
נגישות: חניית נכים, כניסה נגישה, שירותים אונליין, שירותים נגישים, תחבורה ציבורית במקום

צרו קשר כעת עם קארן מן בע״מ | פרויקטים למגורים

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים

שלחו בווטסאפ
העבירו במייל
שתפו בטוויטר
שתפו בפייסבוק
תריצו בטלגרם